Betfan – nowa marka na polskim rynku bukmacherskim

Betfan to pierwszy z bukmacherskich debiutów planowanych na rok 2019. Strona bardzo szybko przykuła spore zainteresowanie klientów, a wszystko za sprawą atrakcyjnego bonusu powitalnego. Serwis prezentuje się naprawdę dobrze i ma spore szanse by w dosyć krótkim czasie przebić się do czołówki najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Co musisz wiedzieć o bukmacherze Betfan zanim obstawisz pierwszy zakład?

Nowy bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów

Od roku 2009 w Polsce obowiązuje ustawa hazardowa. Tylko firmy posiadające licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów mogą przyjmować zakłady wzajemne. Legalni bukmacherzy mają oczywiście sporo obowiązków oraz muszą przestrzegać określonych zasad. Betfan otrzymał licencję w październiku 2018 roku. Trzeba przyznać, że firma dosyć szybko przygotowała serwis i już po kilku miesiącach pojawiła się w sieci. Nowy bukmacher od razu przykuł uwagę polskich graczy i zanotował szybki wzrost liczby zarejestrowanych użytkowników.

Wszechstronne zakłady bukmacherskie w Betfan

Oferta zakładów bukmacherskich w Betfan została podzielona na cztery główne kategorie: Sport, Live, Esport oraz Rozrywka. Mamy zatem klasyczną ofertę przedmeczową z kilkudziesięcioma dyscyplinami sportowymi, a także opcję obstawiania zakładów na żywo. Dobrze prezentuje się sekcja Esport, w której gracze mogą typować popularne wydarzenia wśród takich dyscyplin jak: CS: GO, League of Legends czy Dota. W sekcji rozrywka znajdziemy natomiast ciekawe zakłady specjalne związane z finansami, polityką, serialami oraz popularnymi programami telewizyjnymi. Betfan opinie bardzo pozytywnie oceniają rozbudowaną ofertę przygotowaną przez tego bukmachera.

Atrakcyjny bonus powitalny dla nowych klientów

Nowy bukmacher zaskoczył użytkowników najwyższym bonusem powitalnym w sieci. Wykorzystując przy rejestracji Betfan kod promocyjny możemy otrzymać bonus o równowartości 3000 złotych! W praktyce, możemy otrzymać mniejsze bonusy do trzech, pierwszych wpłat. Spełniając określony warunek obrotu możemy przenieść bonus na saldo główne. Wtedy, przeniesione środki zostaną pomnożone przez 10. W tym względzie bukmacher zasłużył na pochwałę. Wprowadził pewną innowację na polskim rynku bukmacherskim.

Nowy bukmacher przygotował także ciekawą ofertę promocyjną dla stałych klientów. Każdego dnia czeka na nas inna okazja do zagrania o większą wygraną. Trzeba przyznać, że Betfan zaliczył bardzo udane, pierwsze wrażenie. Ciekawe, czym jeszcze zaskoczy nas w przyszłości nowy bukmacher.

Dodaj komentarz