Na co walczą bukmacherzy?

Legalni bukmacherzy to grono, które powoli zaczyna się powiększać. Po chwilowej stagnacji po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej, sytuacja zaczyna się dynamicznie zmieniać. Do gry dołączają nowi  gracze, którzy swoją ofertą wpływają na zmianę całego środowiska bukmchaerskiego. Na szczęście wszystkie te oferty są z jeszcze większą korzyścią dla klienta.

  1. Legalny bukmacher – czyli jaki?
  2. Walka na bonusy
  3. Bukmacherska oferta

Legalny bukmacher – czyli jaki?

Nowelizacja ustawy hazardowej doprowadziła do prawdziwej rewolucji w tej branży. Została ona prawie całkowicie zdekomponowana. Na rynku pozostali jedynie polscy, doświadczeni gracze, tacy jak Totolotek czy Fortuna. Wynikało to przede wszystkim z ograniczenia praw do prowadzenia tego typu działalności wyłącznie do firm polskich, zarejestrowanych na terenie kraju i tutaj się rozliczających. Dodatkowym utrudnieniem dla niektórych bukmacherów było wprowadzenie konieczności ubiegania się o specjalną licencję od Ministra Finansów. Ponadto, wprowadzono tzw. „czarną listę” nielegalnych bukmacherów, których operatorzy internetu mają obowiązek blokować. Dzięki tym wszystkim zmianom udało się jednak przywrócić porządek w zakładach bukmacherskich oraz zbudować przestrzeń bezpiecznej gry.

Walka na bonusy

Legalni bukmacherzy walcząc o nowych klientów, zaczęli się ścigać na atrakcyjność i wysokość bonusów. Mistrzem w tej dziedzinie okazał się LVbet, który wprowadził zupełnie inną jakość bonusów bukmacherskich. LVBet bonus na powitanie okazał się najwyższy i przez to najbardziej atrakcyjny. Z perspektywy czasu można śmiało stwierdzić, że to on pozwolił młodemu bukmacherowi tak szybko zająć czołowe miejsce na rynku. Obecnie gracze nie wyobrażają sobie już zakładów bez atrakcyjnych bonusów, które nie zawsze wiążą się tylko z dodatkowymi środkami na grę, lecz także gwarancją wyższych wygranych.

Bukmacherska oferta

Bukmacherzy walczą ze sobą także na jakość oferty samych zakładów. Pojawiają się coraz to nowsze kategorie sportowe, niszowe rozgrywki, esport i wiele innych. Jest to ważne kryterium wyboru bukmachera, nie różnicujące jednak w jakiś szczególny sposób konkretnych ofert. Bukmacherzy starają się coraz lepiej odpowiadać na zapotrzebowanie klientów, mało jest więc zakładów, które można obstawić tylko u jednego bukmachera. Nowością jest natomiast oferta Betfan, który proponuje rozszerzenie zakładów o wydarzenia towarzyszące rozgrywkom, kontrakty trenerskie, wybory, szeroko rozumianą politykę, media i rozrywkę. To nowa propozycja na polskim rynku, która do zabawy w zakłady bukmacherskie ma zachęcić także tych, którzy nie są kibicami sportowymi.

Dodaj komentarz