sexshop

Dlaczego brak seksu jest przyczyną zdrad?

Brak seksu w związku może być jedną z głównych przyczyn zdrady.Człowiek potrzebuje miłości i intymności równocześnie. Seks w związku daje nam satysfakcję i szczęście. Wbrew pozorom jest on bardzo ważny w budowaniu relacji między dwojgiem ludzi. Brak bliskości intymnej może oznaczać problemy w związku. Niestety często te problemy są przemilczane przez pary, na skutek czego dochodzi do tak zwanego wypalenia. Z czasem jedna ze stron zaczyna szukać „odskoczni”. W końcu seks jest jednym z ważniejszych elementów naszego życia. Sprawia, że jesteśmy szczęśliwi i zapominamy o codziennych zmartwieniach; pozwala nam się odstresować. Jest również dopełnieniem miłości w związku, dlatego gdy go brakuje, związek zazwyczaj się kończy. Wtedy dobrym rozwiązaniem będzie pobliski sexshop, w którym znajdziemy dużo ciekawych rozwiązań na poprawę naszej seksualności.

Dlaczego seks jest tak ważny w związku?

Gdy w związku nie ma seksu, kobieta czuje się zaniedbana. Wpływa to również na jej poczucie atrakcyjności. Czuje się wtedy niedoceniona oraz niepotrzebna. Gdy pojawi się mężczyzna, który zapewni jej te wszystkie potrzebne wartości, zazwyczaj dochodzi do zdrady. Dla mężczyzn również seks jest bardzo ważny. Potrzebują intymności w związku, inaczej również dopuszczają się zdrady. Jest to nieuniknione, jeśli w związku  brakuje zbliżeń. Warto więc zastanowić się nad tym, porozmawiać z drugą połówką i może wybrać się do specjalisty, by móc rozwiązać problem.

Czym jest i jak na nas wpływa seks?

Seks wytwarza u nas endorfiny szczęścia, poprawiając przy tym nasz nastrój i poczucie własnej wartości. Wpływa pozytywnie na nasze zdrowie oraz na udany związek. Zaspokaja poczucie bliskości. Sprawia, że czujemy się atrakcyjni i zadbani. Seks powinien być obecny w związku, ponieważ jest on dopełnieniem miłości. Związki, w których dochodzi do bliskości intymnej mają duże szanse na przetrwanie. Jasne, nie jest ona najważniejszy, ale ważny. Warto zwracać na to uwagę. Jeśli kiedyś seks towarzyszył wam często, a teraz bardzo rzadko, bądź z jakiegoś powodu nie przyciąga was do siebie, potrzebna będzie poważna rozmowa z partnerem. Taki związek nie ma długiej przyszłości.

Jak wpływa na nas brak seksu?

Przez brak seksu w związku stajemy się smutni, niedowartościowani albo co gorsza agresywni. Na każdego ma inny wpływ. Tracimy poczucie bycia ważnym i atrakcyjnym. Zastanawiamy się, co jest z nami nie tak lub co robimy źle. Może również źle wpłynąć na nasze zdrowie psychiczne. Seks jest naturalną potrzebą i nie unikniemy tego pragnienia. Jeśli w związku go brakuje, to znaczy, że jest coś nie tak.

źródło: loris.pl

Dodaj komentarz