Tani narożnik – jak oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych na jego zakupie?

Narożniki są obecnie jednymi z najczęściej wybieranych mebli do salonów. W sprzedaży można znaleźć wiele modeli w zróżnicowanych cenach wynoszących od około 1000 złotych do nawet ponad 10 000 złotych. Jak zaoszczędzić przy zakupie narożnika? Poznaj porady, dzięki którym można kupić stylowy i wygodny mebel za grosze!

Gdzie kupić tani narożnik?

Narożniki można kupić dzisiaj w wielu sklepach, ale tylko niektóre z nich mogą zaoferować meble w przystępnych cenach. Gdzie warto zamawiać tanie narożniki oraz inne meble wypoczynkowe?

Najlepiej rozpocząć sprawdzanie ofert od sklepów producentów mebli wypoczynkowych, ponieważ to właśnie w nich ceny są często najbardziej atrakcyjny. Można wtedy kupić modne i wygodne meble, które również będą wykonane na zamówienie, na przykład w wybranym wariancie tkaniny obiciowej. To duży atut w porównaniu z ofertami innych sklepów, gdzie asortyment tkanin ograniczony.

Również meble wypoczynkowe w okazyjnych cenach można kupować w sklepach meblowych. Najlepsze okazje czekają wtedy w okresie wyprzedaży oraz podczas akcji promocyjnych, dlatego to dobry czas, by zakupić stylowe meble wypoczynkowe do salonu i do innych wnętrz.

Jak zredukować koszty zakupu narożnika?

Poza wybraniem odpowiedniego sklepu przy zakupie narożnika można również oszczędzić na inne sposoby, na przykład:

1. Sprawdzić oferty w outletach meblowych

Outlety to sklepy albo działy w sklepach, gdzie meble można kupować w obniżonych cenach. Zwykle są to meble, które są ostatnie w kolekcji lub też zostały one zwrócone przez klientów i mogą mieć niewielkie wady, na przykład plamy lub uszkodzenia.

Przeceny w outletach mogą sięgać nawet kilkudziesięciu procent, więc oszczędności mogą iść wtedy w tysiące złotych przy droższych modelach.

2. Kupować meble w internecie

Coraz więcej osób przekonuje się obecnie do kupowania mebli online. W sklepach internetowych można zakupić je bez przepłacania oraz z szybką dostawą. Atutem jest możliwość łatwego porównywania cen oraz szukania okazji, więc można również zaoszczędzić wtedy sporo pieniędzy.

Przy zakupie mebli online warto zawsze sprawdzić, czy producent stosuje opłatę za transport. Jest ona zwykle zależna od rodzaju mebla i wynosi od około 100 do 500 złotych. W trakcie wybranych akcji promocyjnych można też skorzystać z darmowego transportu.

3. Wybierać meble używane w dobrym stanie

Na portalach ogłoszeniowych można zaleźć wiele świetnych okazji na meble wypoczynkowe, w tym tanie narożniki, które są w świetnym stanie technicznym.

Ceny narożników mogą wtedy rozpoczynać się od kilkuset złotych, więc to dobry sposób, by kupić mebel w bardzo niskiej cenie.

Dodaj komentarz