treska

Czym jest treska?

Ogromnym zaufaniem i rosnącą popularnością, zarówno wśród kobiet, jak i również u mężczyzn cieszą się treski, czyli naturalne lub sztuczne włosy, które doczepia się do swoich własnych włosów. Dostępnych jest w sprzedaży wiele najróżniejszych tresek, począwszy od ich długości, skończywszy na formie i kolorze. Z ich pomocą można podkreślić fryzurę i dodać jej objętości.

Zalety noszenia tresek

W zależności od potrzeb i budżetu można zdecydować się na treski naturalne lub sztuczne. Ich ogromny wybór sprawia, że każdy może znaleźć model idealny dla siebie, dopasowany do własnej struktury włosa oraz koloru. Są bardzo mocne i wytrzymałe, dlatego można cieszyć się ich wysoką jakością i częstym użytkowaniem przez długi czas. W przypadku tych naturalnych nic nie stoi na przeszkodzie, by je przycinać i farbować. Można z nich korzystać codziennie bez większych ograniczeń. Z kolei treska syntetyczna to zazwyczaj dodatek do fryzury, który zakłada się tymczasowo, głównie z powodu jakiejś istotnej uroczystości i potrzeby zwiększenia objętości fryzury. Dzięki treskom można szybko zamaskować pewne ubytki włosów w niezauważony sposób.

Jak wyglądają dopinki z włosów sztucznych lub naturalnych?

Treski przybierają najróżniejsze formy, długości i wielkości. Mogą to być pojedyncze kosmyki w formie taśmy clip, którą mocuje się u nasady włosów naturalnych. Przybierają także postać tupetu — zarówno w wersji dla kobiet, jak i również dla mężczyzn. Taka niewielka peruka z prawdziwych włosów może wyglądać jak opaska do włosów, warkocz, kucyk. W sprzedaży nie brakuje również modeli tresek przyczepionych do opaski. Przy wyborze warto kierować się nie tylko osobistymi preferencjami, ale także owalem twarzy, kolorem włosów naturalnych i kolorem cery. Naturalnie wyglądający efekt można osiągnąć także wtedy, gdy opanuje się umiejętność przypinania treski. Warto zaopatrzyć się w modele syntetyczne i naturalne, by mieć je zawsze pod ręką na stosowne okazje i wydarzenia. Dzięki nim można poczuć się lepiej we własnym ciele i popracować nad swoją samooceną.

Dodaj komentarz