sport top

Czy można oglądać mecze w internecie za darmo?

Premier League, Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, La Liga, Liga Mistrzów, Liga Europy życie kibica piłkarskiego to świat wielkich emocji, pięknych chwil triumfu, zaskakujących rozstrzygnięć, ale i czasem gorzkich porażek. Wszystko to sprawia, że sport ten śledzi ogromna rzesza ludzi na stadionach i jeszcze większe grono przed telewizorami.

Mieć ciastko czy zjeść ciastko, czyli trudne dylematy kibiców

Prawa telewizyjne na pokazywanie najważniejszych meczów osiągają astronomiczne ceny. Co za tym idzie abonament telewizyjny, który pozwala na śledzenie najważniejszych wydarzeń sportowych nie należy do najtańszych. Druga strona medalu to fakt, że wspomniane wcześniej prawa często posiadają konkurencyjne stacje co generuje jeszcze większe koszty. Chcąc oglądać Premier League musimy wykupić abonament NC+ cena 89,99 zł, natomiast chcąc zobaczyć mecz UEFA Champions League konieczny będzie abonament Cyfrowego Polsatu cena kolejne 80 zł. Łącznie chcąc oglądać najlepszych piłkarzy w akcji trzeba liczyć się ze sporym wydatkiem rzędu 170 zł miesięcznie. Podsumowując przeciętny Kowalski wybiera jedną z opcji i jest tylko częściowo zadowolony. Tak było wiele lat polski kibic był skazany na łaskę lub niełaskę stacji telewizyjnych. Na szczęście tak jak w baśniach Andersena, tak i w tej historii jest szczęśliwe zakończenie.

Najważniejsze wydarzenia sportowe dostępne dla wszystkich

Wraz z nastaniem doby internetu oglądanie meczów piłkarskich czy innych wydarzeń sportowych jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Wystarczy komputer, tablet czy smartphon oraz dostęp do internetu. Jakie to proste. Stron, na których możemy oglądać mecze w internecie jest naprawdę sporo. Wiodące to Soccer-Live,Meczelive czy Estadios. Wszystkie trzy mają w swojej ofercie najważniejsze wydarzenia sportowe, które możemy oglądać całkowicie za darmo. Jest to świetna opcja dla wszystkich fanów piłkarskich, ale również osób, które próbują swoich sił grając u bukmachera i potrzebują być na bieżąco. Teraz budżet, który musieliby wydać na abonament telewizyjny spokojnie mogą zainwestować w zakłady sportowe. Ciekawą alternatywą są też dwie internetowe platformy Eurosport oraz Eleven.Są to platformy płatne jednak ceny abonamentów nie są wygórowane. Eurosport oferuję dostęp do swojej platformy za 9 zł natomiast Eleven Sports za 16 zł. Co daje kwotę 25 zł za pakiet, który umożliwi nam oglądanie Serie A, Bundesligi, Ekstraklasy, La Liga, Ligue 1 i wiele innych wydarzeń sportowych w jakości HD.

źródło: probets.pl

Dodaj komentarz