eventowe balony

Idealna dekoracja z balonów – jak to osiągnąć?

Zbliża się wydarzenie którego jesteś organizatorką? Wszystko dopięte na ostatni guzik? Zostały tylko dekoracje? Może balony z helem w kształcie serca, gwiazdek lub okrągłe? A może bukiety stworzone z balonów

lateksowych? Każdy z rodzajów balonów nada zupełnie inny wygląd Twojej dekoracji. Przemyśl ją dokładnie i spraw aby Twoi goście oniemieli z zachwytu.

Balony foliowe…

Do balonów foliowych zaliczamy wszystkie baloniki w kształcie gwiazdek, serc,okrągłe, cyfry, literki, postacie z bajek itp. których podstawowym materiałem jest właśnie folia. Baloniki te cechuje duża wytrzymałość (oczywiście jak na baloniki;) ) i długi czas utrzymywania helu. Sprawdzają się doskonale jako dekoracja na zewnątrz. Ich kolory nie utleniają się tak szybko i długo wyglądają ładnie. Balony foliowe są zazwyczaj większe od standardowych baloników gumowych, dzięki temu możemy zamówić mniejszą ilość a efekt i tak będzie wspaniały. Balony foliowe możemy dowolnie łączyć w bukiety i kompozycje. Świetnie będzie wyglądał bukiet czerwonych serc, a nad nim napis LOVE lub KOCHAM CIĘ. Ogromny wybór kształtów i rozmiarów daje nam niesamowite możliwości i sprawia, że każda dekoracja może być niepowtarzalna.

Na jakie okazje nadają się balony foliowe?

Na każdą jeśli chcemy dodać blasku naszej dekoracji. Baloniki foliowe są nieco droższe od gumowych. Jest to minus, ale i plus zarazem. Każdy wie o cenie za te baloniki więc nasza dekoracja zyskuje na prestiżu. Balony świetnie sprawdzą się na weselu jako srebrne gwiazdki i jasno różowe serca wypełnione helem lub na urodzinach jako złote gwiazdy i ogromne, 100 cm wysokości balony cyfry. Balony te są idealne na BABY SHOWER i na WIECZORY PANIEŃSKIE. Tak jak wspomniałem wcześniej, doskonale ozdobią nasze przyjęcie w ogrodzie lub na tarasie i nie wyblakną tak jak może się to zdarzyć balonikom gumowym.

Ile kosztują balony foliowe z helem?

Cena zależy od rodzaju i wielkości balonika. Na dzień dzisiejszy ceny startują od 10 zł za baloniki w różnych-prostych kształtach do kilkudziesięciu złotych za metrowe balony giganty.

Baloniki gumowe.

Najczęściej spotykane balony z helem w naszych domach. Balony gumowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu zyskały swoją popularność. Wystarczy kilka sztuk aby stworzyć piękny bukiet zdobiący wejście do lokalu lub stół podczas uroczystości. Mnogość dostępnych kolorów pozwala na dowolne łączenie balonów w kolorowe bukiety. Dekoracje z balonów lateksowych pompowanych helem sprawdzają się w miejscach nie narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Na jakie okazje nadają się balony lateksowe z helem?

Balony gumowe kojarzą się z urodzinami i dobrą zabawą i sprawdzą się właśnie na takich imprezach. Podczas urodzin, świetnie pasują do nich balonowe cyfry. Na imprezach gdzie liczy się wspaniała zabawa, często umieszczane są bezpośrednio pod sufitem. Wstążki zwisające nad głowami gości sprawiają, że balony tańczą razem z naszymi gośćmi. Balony gumowe pięknie ozdobią także nasz dom na przywitanie nowego członka rodziny. Tu radzę dobrać delikatne kolory uwzględniając płeć dziecka.

Ile kosztują balony gumowe wypełnione helem?

Ceny na dzień dzisiejszy zaczynają się od 4 zł. a kończą na 7 zł. za sztukę. Cena zależy od rodzaju balonika i jego pojemności.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie balona gumowego z helem?

Należy szczególną uwagę zwrócić czy sprzedawca używa żelu uszczelniającego, który znacząco przedłuża czas unoszenia się balona w powietrzu. Warto zapytać się o kraj pochodzenia baloników i czy ulegają rozkładowi, co jest ważne dla przyrody i świadczy, że użyte zostały materiały bezpieczne dla naszego zdrowia.

Planując dekorację warto skontaktować się z dostawcą balonów helowych, który rozwieje nasze wątpliwości i odpowie na wszelkie pytania. Pozwoli to uniknąć przykrych niespodzianek w czasie uroczystości.

Dodaj komentarz