Przyczepy do drewna – poznaj ofertę polskiego producenta!

Szukasz nowej przyczepy leśnej? Sprawdź, jakie produkty są obecnie najpopularniejsze u polskiego producenta przyczep i naczep – marki Zasław! Jest to producent, który od 1953 roku wprowadza nowoczesne rozwiązania zarówno na rynek krajowy, jak i zagraniczny.

Naczepy leśne NL – oszczędź swój czas, zacznij korzystać ze sprawdzonych rozwiązań

Wśród nich wyróżnić można naczepy kłonicowe w wariancie z podłogą lub systemem kłonic przesuwnych. Aby jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb klientów, marka ZASŁAW umożliwia konfigurację produktu. Wybrać można m.in.: rodzaj zabezpieczenia antykorozyjnego, rodzaj zawieszenia, rodzaj ogumienia, felgi, a także wyposażenie podwozia i nadwozia. W tych dwóch ostatnich kategoriach można znaleźć opcje, jak np.: doposażenie w koło zapasowe, materiał zderzaka tylnego i zbiorników powietrza, a także rodzaj oświetlenia.

Przyczepy leśne PL – dołącz do zadowolonych użytkowników przyczep do drewna od marki ZASŁAW

Przyczepy leśne dostępne w tej kategorii mogą być dwu- lub trzyosiowe. Przyczepy mogą być z podłogą i kłonicami wyjmowanymi lub z systemem kłonic przesuwnych. Część z nich uwzględnia również gęsią szyję. Przyczepy leśne dostępne są w wielu wariantach, które mogą różnić się np. rozstawem między osiami.

Kłonice Trailis Steel – czyli rozwiązania dla wymagających

Jest to kłonica przesuwne z ławą, które można dowolnie przesuwać na pojeździe, przystosowując rozstaw do wymagań danego transportu. Kłonice wykonane są z wysokogatunkowej stali o wytrzymałości wynoszącej 9 ton. W ofercie znajdziesz także podwozie do lasu pod kłonice przesuwne lub wyjmowane. I w tym przypadku będziesz mieć opcję dopasowania produktu, np. poprzez dobór zabezpieczenia antykorozyjnego, wyposażenia podwozia i nadwozia lub montaż żurawia.

Dostosuj finansowanie pod siebie!

A jeśli szukasz sposobów na dofinansowanie przedsięwzięcia, możesz przystąpić do konkursu, który organizowany jest cyklicznie przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jest to bezzwrotne „dofinansowanie działań płatnika składek na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy”.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą leasingową naszych partnerów, dobierzesz z nią korzystną ofertę finansowania.

Więcej informacji o przyczepach leśnych znajdziesz na stronie Polski producent przyczep i naczep Zaslaw.pl.

Dodaj komentarz