oczyszczacz

Oczyszczacze powietrza sterowane za pomocą aplikacji mobilnej

Oczyszczacze powietrza to jedyny skuteczny sposób na odfiltrowanie zanieczyszczeń. Dzięki nim możemy odetchnąć pełną piersią w domu, mieszkaniu, czy nawet własnym biurze. Sezon grzewczy już od paru dobrych lat kojarzy nam się niestety z tzw. okresem smogowym. Smog bezpośrednio wpływa na cały nasz organizm i samopoczucie.

Oczyszczacze powietrza to innowacyjne i nowoczesne urządzenia, ale czy da się nimi sterować zdalnie, czy sama obsługa jest trudna? Na te I inne pytania odpowiadamy w tym artykule.

Oczyszczacze powietrza Vestfrost proste w obsłudze i praktycznie bezobsługowe

Oczyszczacze powietrza Vestfrost wdarły się przebojem na rynek polski, choć duńska marka miała u nas już swoje wzloty i upadki, by ostatecznie wycofać się z rynku polskiego i wrócić w 2017 roku. Vestfrost zajmował się do tej pory produkcją sprzętu AGD, postanowił jednak swoich sił spróbować również w branży oczyszczaczy powietrza. Decyzja okazała się jak najbardziej słuszna, ponieważ oczyszczacze powietrza Vestfrost już od pierwszych chwil zyskały dość dużą popularność, pomimo że jest to zupełna nowość.

Jednym z ważnych elementów, który przeważył na tej popularności, jest dedykowana aplikacji mobilna Tuya, warto dodać, że wcale nie jest to oczywista funkcja oczyszczaczy powietrza. Możliwość zdalnego sterowania urządzeniem znajdziemy u niewielu producentów, jednym z nich jest właśnie duński Vestfrost.

Vestfrost, póki co wypuścił na rynek 3 modele oczyszczaczy w głównej mierze różniących się powierzchnią oczyszczania, wydajnością i wielkością:

Każdy z trzech barci ma możliwość zdalnego sterowania. Czy sama obsługa oczyszczaczy powietrza Vestfrost jest trudna? Oczywiście, że nie można by powiedzieć, że jest dziecinnie prosta i bardzo intuicyjna, poradzi sobie z nią nawet nieco starsze dziecko.

Oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH najmniejszy oczyszczacz z rodziny

Najmniejszym oczyszczacze jest model VESTFROST VP-A1M30WH, co wcale nie oznacza, że jego powierzchnia oczyszczania jest bardzo mała, w oczyszczaczu VESTFROST VP-A1M30WH wynosi 42 m2, dzięki czemu nadaje się do małych pomieszczeń i nieco większych również. Wyposażony w pięciostopniową filtracji z filtrem HEPA, lampą UV-C LED oraz jonizatorem skutecznie oczyści powietrze ze szkodliwych zanieczyszczeń w tym wirusów i bakterii. Jeśli szukamy oczyszczacza, którego praca nie będzie nas budziła w nocy, możemy śmiało celować właśnie w oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH, który w trybie nocnym nie wyemitują hałasu większego niż 17 dB.

Potwierdzona jakość poprzez certyfikat PZH oraz intuicyjna obsługa to kolejne zalety tego kompaktowego urządzenia. Jeśli jesteś estetą i zależy Ci również na wyglądzie, oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH w tej kwestii także nie zawodzi, to dobry model w atrakcyjnej cenie.

W profesjonalnych sklepach znajdziemy marę Vestfrost, w tym, najmniejszy model z rodziny. Wszystkie posiadają dedykowaną aplikację, dzięki której obsługa będzie jeszcze prostsza.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz