angielski online

Angielski z nativem – najistotniejsze zalety

O zajęciach z native speakerami pisze się teraz sporo, a kursy realizowane przez osoby, dla których język angielski to język ojczysty, stały się rekordowo cenione. Konwersacje z angielskim native speakerem, pod okiem dobrze przygotowanego dydaktyka, mogą dostarczyć uczestnikom zajęć wyjątkowe korzyści. Oto największe korzyści konwersacji z nativem.

Kurs angielskiego z native speakerem to precyzyjna wymowa

Dziś ciężko stwierdzić, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już około paręset. Jeżeli fascynuje Cię akcent Amerykanów, warto znaleźć native’a ze Stanów Zjednoczonych. Jeśli Twoim aspiracją jest nauka brytyjskiego akcentu, postaw na native speakerów pochodzących z Wielkiej Brytanii.

Kurs angielskiego z nativem to styczność z autentycznym językiem

Im bardziej żywy jest język, z jakim masz kontakt, tym prędzej osiągniesz swój cel. Zajęcia z nativem to forma edukacji, w której tworzysz prawdziwą sytuację rozmowy i możesz w czasie rzeczywistym naprawiać błędy.

Z native speakerem motywujesz się do mówienia

W momencie kiedy lekcje prowadzi polski lektor, chęć zwracania się do niego w ojczystym języku jest częsta. Kurs angielskiego z nativem jest wyzwaniem i motywacją, która prędko zaczyna przynosić pozytywne efekty. Doświadczony native speaker orientuje się, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia.

Z native speakerem nabierasz pewności siebie

Ucząc się języka angielskiego przez konwersacje z native speakerem (np. w trakcie kursu angielskiego online w TalkBack) ustawicznie poprawiasz swój język. Prowadząc dialog z obcokrajowcem ćwiczysz swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji.

Native uczy interesujących faktów

Zajęcia na temat, który jest w obszarze Twoich pasji i zainteresowań mogą stać się zauważalnie krótszą, dodatkowo bardziej przyjemną drogą do nauki angielskiego. Oprócz tego nauka języka angielskiego staje się wyraźnie prostsza, kiedy poznajesz, że Twój lektor jest interesującym człowiekiem, z którym masz kilka wspólnych zainteresowań.

Dodaj komentarz