Krępujące pytania?

Są pewne sprawy o których wstydzimy się rozmawiać. Wstydzimy się zapytać swojego partnera a nawet lekarza… Postanowiliśmy więc „wyłowić” kilka ciekawych seks-pytań z sieci i udzielić na nie konkretnej odpowiedzi – wraz z uzasadnieniem. Jesteście ciekawi, jakie seks-pytania były nam najczęściej zadawane?

Odpowiadamy:

Dlaczego komplementowanie jego penisa jest tak ważne?! Kobiety często czują się zakłopotane, kiedy prawi im się komplementy na temat jej tyłka czy cycków, faceci jednak mają odwrotnie. Mogli by całymi dniami słuchać komplementów odnośnie ich wielkości fiuta.

Zapamiętaj. Nigdy, przenigdy nie mów mu, że ma małego. NIGDY! To spowoduje u niego psychiczny uraz do końca życia. Pochwal go – nawet jeśli uważasz, że jego penis wcale nie jest… okazały.

Czy pójście na „siusiu” po zabawie z wibratorem, jest tak samo istotne jak po seksie? Tak. Na wibratorze również możemy przenieść niepożądane bakterie do pochwy, które mogą wywołać spore infekcje. Jeśli pęcherz podczas stosunku jest pełny, zresztą podczas zabawy z wibratorem również to spore prawdopodobieństwo, że dojdzie do zakażenia układu moczowego. Jako ciekawostkę warto tu dodać, że sporo kobiet twierdzi, że podczas seksu bądź zabawy solo z pełnym pęcherzem ich doznania są dużo głębsze i potężniejsze…

Jak przekonać faceta do zabawy oralnej? Jeśli wcześniej nigdy nie robił Ci dobrze językiem, spróbuj go do tego przekonać – ale w delikatny sposób. Pozycja 69 będzie tu ciekawą podpowiedzią… Oglądaj z nim też filmy porno – w trakcie których możesz mu pokazać, podpowiedzieć, czego oczekujesz…

Jaka jest najlepsza pozycja na „szybki numerek” ?

„Na pieska” – od tyłu, pod ścianą, pod prysznicem – według badań, to właśnie podczas tej pozycji najszybciej dochodzi do orgazmu – zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Jeśli więc nie macie czasu na długie uniesienia z grą wstępną, to wybierzcie tę pozycje; jeśli wiecie, że zaraz wybuchniecie!

Źródło: sexhumor.pl

Dodaj komentarz