gasnica

Jakie części do gaśnic wyróżniamy?

Gaśnice to bardzo ważny element wyposażenia firm, który odpowiada za bezpieczeństwo w miejscu pracy. Jest istotnym elementem systemu ochrony przeciwpożarowej i jak najbardziej warto postawić na wysokiej jakości gaśnice. Warto przy tym pamiętać, że w gaśnicy można wymienić poszczególne elementy, a także poprawić system montażu w przypadku awarii. Dzięki wymianie elementów składających się na gaśnice ta pozostanie zdatna do użytku przez zdecydowanie dłuższy czas i nawet po wielu latach możliwe będzie bardzo komfortowe korzystanie z niej w każdej sytuacji. Dowiedz się jakie elementy można wymienić.

Problemy z gaśnicą w trakcie przeglądu

Każdego roku należy wykonywać obowiązkowych przegląd instalacji ppoż, na który składa się także ocena stanu gaśnic znajdujących się w firmie. Doświadczony specjalista sprawdzi czy dana gaśnica posiada stosowne certyfikaty, jest odpowiednio zlokalizowana oraz czy gwarantuje poprawne działanie w przypadku pożaru. Podczas przeglądu może okazać się, że na skutek działania czasu doszło do pewnych uszkodzeń, które sprawiają, że gaśnica nie gwarantuje prawidłowego działania i w takim przypadku warto przystąpić do usunięcia usterek przy wykorzystaniu do tego celu najlepszych podzespołów. Wymianie podlegają węże, zawory, plomby, zawleczki, proszki gaśnicze, dysze, uchwyty montażowe oraz wiele innych. Różnorodne części do gaśnic dostępne na rynku są w stanie sprawdzić się bardzo dobrze i zainteresowanie się takowymi ma jak najbardziej sens. Wpływa bowiem na większą radość z samego użytkowania gaśnicy i pozwala na komfortowe korzystanie z niej.

Gdzie kupować podzespoły do gaśnic?

Szeroki wybór najlepszych części w swojej ofercie posiada renomowana hurtownia BHP, która jest w stanie dla klientów zaproponować rozwiązania, które znacząco wpłyną na komfort użytkowania gaśnicy. Pozwolą przywrócić produkt do pełnej sprawności i sprawią, że korzystanie z tego będzie przebiegało bez większego problemu przez wiele lat. Dodatkowo części do gaśnic uda się kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dodaj komentarz